Poslovođa maloprodajnog objekta Protein.ba (m/ž)- 1 izvršioca

Puno radno Prodaja

Opis posla

Opis posla:

  • Odgovara za odvijanje svih procesa u maloprodajnom objektu u skladu sa procedurama, standardima i poslovnom politikom kompanije
  • Odgovara za ostvarivanje zadatih parametara poslovanja maloprodajnog objekta
  • Kontrola zaliha, nabavka robe i bliska saradnja sa dobavljačima
  • Praćenje potreba i kupovne navike potrošača
  • Davanje prijedloga i rješenja za unaprijeđenje prodaje

Od Vas očekujemo:
  • Poželjno radno iskustvo u radu na poslovima u maloporodajnom objektu
  • SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje tržišta, konkurencije i robe na tržištu (dodataka prehrani)
  • Izražene organizacijske i upravljačke sposobnosti
  • Sklonost ka timskom radu
  • Izražena vještina prodaje
  • Izražena komunikativnost i ljubaznost

Nudimo Vam:
  • Dodatni bonus (dodatna zarada za iskazani trud i zalaganje na poslu)
  • Dodatne edukacije u struci

Ukoliko želite postati dio našeg tima, svoju prijavu (CV/Biografiju) možete poslati na mail adresu info.weltapo@gmail.com

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom  o radu.

Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon 061 / 452 – 930.

Broj pozicija

1