Produkt dizajner za namjestaj (m/ž)

Tender Arhitektonske usluge Grafički dizajn i dizajn Proizvodnja Umjetnost i dizajn

Opis posla

Opis posla
- dizajn - razmišljanja, ideje i skiciranja namjestaja od punog drveta
- uključenost u sve procese od koncepta proizvoda do konačnog proizvoda,
- 2D/3D renderiranje
- stvaranje ilustracija i vizualizacije
- blisko surađujući s komercijalom i proizvodnjom
- poznavanje aktuelnih trendova u svijetu namjestaja
Uvjeti
- dizajn razmišljanja i konceptualne inovacije
- visoka razina kreativnosti i mašte scenarija
- oko za detalje
- izvrsne tehnike skicanja i crtanja
- izvrsno razumijevanje obrazaca i 3D oblika
- tehničko znanje i razumijevanje proizvodnih procesa
- software (Photoshop, Excel, PowerPoint)

Jezici: Engleski
Vještine: Power Point, Photoshop
Što nudimo
Vrsta zaposlenja: Spoljni saradnik, plata po dogovoru - procenat od prodaje
Ostale informacije
Mjesto rada: BiH
Arting gradnja doo Lukavac
office@artinggradnja.com
www.artinggradnja.com