Tehnički crtač/junior projekt dizajner (m/ž)

Određeno radno Arhitektonske usluge Grafički dizajn i dizajn Proizvodnja

Opis posla

Stručni saradnik za usavršavanje postojećeg i izradu novog dizajna namještaja od punog drveta visoke klase namijenjene za tržište evropske unije.
Uslovi:
-Završena SSS arhitektonski tehničar ili slično,
-Samostalan rad na Auto CAD ili slično,
-Word, Excel
-Engleski jezik
-pozeljno, poznavanje aktualnih trendova u namjestaju
Opis radnog mjesta:
-Izrada tehničke dokumentacije postojeće linije proizvoda (stolice, stolovi, kreveti),
-Izrada radnih crtež namještaja,
-koordinacija projekata,
-upoznavanje sa tehnologijom izrade namještaja,
-usavršavanje postojećih i izrada novih nacrta namještaja
-rad u timu sa inženjerima, stolarima i ostalim uposlenim,
-mogucnost slanja na dalju obuku za product Designer - namjestaj
Vrsta zaposlenja:
-honorarni radni odnos,
-stalni radni odnos.
Mogućnost rada od kuće.
Prijave i portfolio slati na office@artinggradnja.com
Arting Gradnja doo Lukavac
www.artinggradnja.com