Sezonski radnik - Trgovac

Sezonski Prodaja

Opis posla

OGLAS ZA RADNO MJESTO

Sezonski radnik (m) -  Trgovac
Mjesto rada – SARAJEVO

Servis Jelić d.o.o zbog povećanja obima posla raspisuje natječaj za prijem Sezonskog radnika – Trgovac na određeni period sa mogućnošću prijema u stalni radni odnos .
Mjesto rada : Sarajevo

Opis posla:
Vrši prodaju robe kupcima
Rad na kasi i odgovornost za tačnost iste
Šalje izvještaje u elektronskoj formi na kraju dana
Vrši prijem robe u objekat kao i provjeru iste sa pratećom dokumentacijom
Istovar /utovar robe
Dostava robe do kupaca na području Kantona Sarajevo
Izlaganje asortimana na police prema datim smjernicama, postavlja cijene i evidencione brojeve prema kojima je roba evidentirana u trgovačkoj knjizi
Održava čistoću police i radne površine
Vrši pripreme radnje u koordinaciji sa šefom poslovnice
Obavlja ostale poslove po nalogu rukovodioca maloprodajnog objekta kao i Direktora Društva.

Uvijeti:
Minimalna stručna sprema: SSS (trgovačkog,elektrotehničkog ili mašinskog smjera )
Informatička pismenost (Excel, Word, Internet)
Profesionalan odnos i odgovornost
Ljubaznost i komunikativnost
Spremnost na timski rad
Poznavanje rada na računaru
Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
Stabilan posao uz redovna mjesečna primanja
Izazovan posao u dinamičnoj okolini i poticajnim radnim uvjetima
Mogućnost napredovanja i osobnog razvoja

Ako ispunjavate gore navedene zahtjeve i želite da postanete dio našeg tima pošaljite svoju biografiju (CV) i prijavu  na mail : servis_jelic_sarajevo@hotmail.com . Samo oni kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor. Oglas ostaje otvoren do popunjavanja radnog mjesta.

Dokument