Laborant (m/ž)

  • Bimal dd
  • Brčko, Bosna i Hercegovina
  • do 09.04.2020
Puno radno Ostalo

Opis posla

Opis poslova:
  • Uzimanje, skladištenje i čuvanje uzoraka u skladu sa važećim radnim uputstvima;
  • Uzimanje, priprema i analiza uzoraka u skladu sa važećim planovima uzimanja uzoraka i planovima kontrola i LM;
  • Poznavanje  graničnih vrijednosti parametara kvaliteta prema planovima uzimanja uzoraka - planovima kontrole i usvojenim specifikacijama;
  • Periodična kontrola kvaliteta sirovina i proizvoda prema zahtjevima za vanredne laboratorijske analize, zahtjevima za ispitivanje probnih uzoraka i sl.;
  • Osnovno održavanje, kontrolu funkcionisanja i provjeru (kalibrisanje) svih uređaja i aparata u laboratoriji (vage, termometre, optički laboratorijski instrumenti, gasni hromatogram i dr.);
  • Poštovanje i sprovođenje dobre laboratorijske prakse (optimalno korištenje svih resursa, provjera i kontrola opreme i pribora neophodna za rad, i sl.).

Uslovi:
  • Srednja stručna sprema (SSS) - hemijski tehničar, hemijski laborant, prehrambeni tehničar i sl;
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima u laboratoriji;
  • Poznavanje rada na računaru - MS Office paket (Word, Excel, Outlook);

Poželjne osobine koje kandidat treba da posjeduje:
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Spremnost na timski rad.
Šta nudimo:
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Saradnja puna izazova;
  • Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja.

Poruka:

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo Vas da nam biografiju pošaljete putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Rok za slanje prijava je 09.04.2020. godine. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.