Radnica za usluživanje u loby-ju i obavljanje recepcionerskih poslova

Puno radno Ostalo

Opis posla

STEP BY STEP COMPANY d.o.o. – Hotel Elegance Ilidža objavljuje oglas za otvoreno radno mjesto:
Radnica za usluživanje u loby-ju i obavljanje recepcionerskih poslova - 1 izvršioc

Uslovi:
  • SSS/VŠS/VSS;
  • Osoba ženskog spola - starosna dob od 25-35 godina;
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Komunikativnost i ljubaznost prema gostima;
  • Prednost imaju osobe sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima.

Opis posla:
  • Administrativni poslovi prilikom prijave/odjave gostiju hotela;
  • Unošenje podataka u hotelski program;
  • Izdavanje faktura;
  • Primanje i spajanje telefonskih poziva po potrebi (interni i vanjski pozivi);
  • Koordinacija i aktivna saradnja sa ostalim osobljem hotela;
  • Obavljanje ostalih poslova po nalogu nadređenih.

(Obuka za recepcionerske poslove i rad u hotelskom programu izvršit će se od strane administratora hotela).

Zaintesovani kandidati prijavu sa biografijom mogu izvršiti putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS” ili putem telefona na broj: 033 762 975.

Broj pozicija

1