Referent za prodaju / marketing (m/ž)

Puno radno Administrativne usluge Marketing Prodaja

Opis posla

Opis posla:
  • Praćenje tržišta i potreba auto servisa
  • Savjetovanje i prodaja
  • Zaprimanje, skladištenje i izdavanje robe
  • Prijem robe
  • Izrada radne dokumentacije (radnih naloga)
  • Upravljanje procesom maloprodaje
  • Planiranje marketinških aktivnosti, dizajniranje marketing strategije, i kampanje
  • Upravljanje profilima društvenih mreža i oglašavanje u digitalnim medijima
  • Administrativni poslovi vezani uz organizaciju mkarketinga.

Uvjeti:
  • SSS IV stupanj
  • Kandidati sa radnim iskustvom u prodaji
  • Aktivno poznavanje rada na računaru
  • Izražene komunikacijske vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
  • Posao u internacionalnoj firmi, koja uspješno posluje više od 10 godina
  • Rad u uspješnom mladom  timu
  • Mogućnosti napredovanja i stalnog usavršavanja
  • Izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju
  • Stimulirajuća plaća

Od Vas očekujemo:
  • Savjesnost, stručnost i odgovornost u radu
  • Komunikativnost, te sklonost timskom radu
  • Motiviranost i angažman u radu i stručnom usavršavanju
  • Visoka razina odgovornosti i stručnosti u obavljanju zadataka

Potrebno je dostaviti kratki životopis (s popisom prethodnih poslova), kontakt informacije, te eventualne preporuke prethodnih poslodavaca.

Prijave za natječaj je potrebno, najkasnije do 20.12.2019., dostaviti osobno ili putem email na:

Turboservis B-H d.o.o.
Aleja Bosne srebrene 129, Sarajevo
033-464 800, info@turboservice.ba
s naznakom “PRIJAVA ZA POSAO

ili poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".