Stručni saradnik za banko kanal prodaje (m/ž)

Puno radno Prodaja

Opis posla

Glavne odgovornosti i zadaci:
  • Priprema standardne ponude osiguranja na zahtjev uposlenika banke/leasinga, proslijeđuje upite Banke/leasinga o posebnim zahtjevima Sektoru podrške prodaji, u skladu sa usvojenim procedurama Društva i sarađuje u kreiranju posebnih ponuda osiguranja.
  • Provjerava formalnu ispravnost ponuda osiguranja, unosi ih u sistem i izdaje polise u definisanim slučajevima ili ih proslijeđuje u Sektor podrške prodaji.
  • Odgovara na upite klijenata banke/leasinga o standardnim tehničkim pitanjima i postojećim ugovorima u definisanim slučajevima. Svi ostali upiti se proslijeđuju Sektoru podrške prodaji.
  • Odgovara na upite klijenata banke/leasinga o uplatama premije, fakturama/obavijestima o dospijeću, opomenama itd. Za sve ostale obavijesti o plaćanju premije proslijeđuje upit Sektoru finansija.
  • Informiše uposlenike banke/leasinga o novim proizvodima osiguranja, prodajnim akcijama i sl.
  • Odgovara na upite uposlenika banke/leasinga u vezi karakteristika proizvoda osiguranja, obima osiguravajućeg pokrića, popusta i doplataka, procjene rizika, provizijskih stopa itd
  • Sudjeluje u aktivnostima na razvoju i edukaciji uposlenika banke/leasinga (seminari, nagrađivanje, savjetovanje).
  • Snabdijeva uposlenike banke/leasinga potrebnim radnim i propagandnim materijalom (brošure, uslovi, tarife, prezentacije itd.)
  • Naručuje, zaprima i distribuira različitu dokumentaciju uposlenicima banke/leasinga (obrazci stroge evidencije, ponude, uplatnice, izvještaji o dužnoj premiji, neispravni dokumenti i sl.)
  • Prikuplja dokumentaciju u svrhu obnavljanja polisa osiguranja za banko kanal prodaje.
  • Preuzima žalbe klijenata, proslijeđuje ih nadređenom i pruža mu/joj podršku u obradi žalbi.
  • Vodi poslovnu korespodenciju, zapisnike, bilješke, sastavlja izvještaje i sl.
  • Izvještava o rezultatima iz svog djelokruga odgovornosti Izvršnog direktora Društva.
  • Sarađuje i komunicira sa drugim organizacijskim jedinicama u pogledu razmjene poslovnih informacija.
  • Obavlja druge poslove prema nalogu nadređenog.

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju:
  • VSS i više, završen ekonomski fakultet;
  • Poželjno radno iskustvo u finansijskom sektoru;
  • Spremnost na fleksibilno radno vrijeme i timski rad;
  • Odlične organizacijske sposobnosti;
  • Izražena sistematičnost i analitičnost u radu;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač;

Ukoliko posjedujete tražene vještine i iskustva, vaše prijave, uz priloženu biografiju i reference možete slati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Konkurs je otvoren osam dana od dana objavljivanja.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.