Poslovođa u proizvodnji namještaja (m/ž)

Puno radno Proizvodnja

Opis posla

Poslovođa u proizvodnji namještaja - Ilijaš

Opis radnih aktivnosti:
  • odgovornost za funkcionisanje sektorima u proizvodnji što podrazumijeva : koordiniranje, planiranje, analiziranje, usavršavanje, izvještavanje,
  • učestvovanje u sprovođenju zakonskih i tehničkih propisa i mjera zaštite na radu,
  • odgovarati za kvalitetu i troškove proizvoda,
  • određuje odgovornosti i zadatke njemu povjerenih radnika i prati izvršavanje istih,
  • praćenje tehnoloških trendova,
  • koordinacija sa tehničkim službama, i drugim sektorima proizvodnje,
  • kontrola i usmjeravanje cjelokupne proizvodnje na osnovu narudžba i kapaciteta proizvodnje,
  • razvijanje i unaprjeđenje timskog rada zaposlenih,

Uslovi:
  • SSS/VSS – poželjno tehničkog, mašinskog usmjerenja,
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama u proizvodnji pločastog namještaja najmanje 2 godine,
  • poznavanje rada na računaru,
  • poznavanje rada CNC mašina, vezano za drvnu industriju,
  • sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu,
  • sposobnost rješavanja problema i pružanja rješenja u kratkim vremenskim rokovima.

Mi nudimo:
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima;
  • rad u dinamičnom okruženju;
  • rad u mladom i stručnom timu.
  • REDOVNA I STIMULATIVNA PRIMANJA
  • Stalno zaposlenje

Osoba treba da je komunikativana, spremna na timski rad, rad u dinmičnoj radnoj atmosferi, ljubazna, odgovorna, da posjeduje organizacijske i motivacijske sposobnosti, samoincijativna, kreativana.

Mjesta obavljanja poslovnih aktivnosti:
  • Fabrika namještaja Kalea, Ilijaš, Bosanski put b.b.
  • 1 izvršilac

Zainteresovani kandidati CV  mogu slati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS", faxom: 033/401-166 ili poštom na adresu: Kalea d.o.o. Bosanski put b.b. 71380 Ilijaš.