Magacioner (m/ž)

Puno radno Transport - Skladištenje i logistika

Opis posla

Opis radnog mjesta:

  • vrši proces zaduženja/razduženja svih pošiljaka u magacinu
  • vrši manipulaciju pošiljkama u magacinu, sortiranje, etiketiranje i pregled vanjskih oštećenja
  • svakodnevno dostavlja izvještaje o stanju pošiljki u magacinu i vodi sistemsku evidenciju
  • odgovoran je za kompletnost i skladištenje svih zaduženih pošiljki
  • odgovoran je za urednost i čistoću magacinskog prostora.

Opšti uslovi:

  • SSS - III ili IV stepen, poželjno vozačka dozvola B kategorije, poznavanje rada na računaru i Microsoft Office paketa.

Posebne vještine:

  • Organizovanje i izvršavanje radnih zadataka, upravljanje vremenom i prioritetima, tačnost, ažurnost, fleksibilnost, sposobnost prilagođavanja timskom radu.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji
  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni rad od 3 - 6 mjeseci
  • Rad u ugodnoj atmosferi
Sve vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom šaljite putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".